محصولات شرکت تراست پورت - TrustPort
TrustPort Internet Security یکی از محصولات کمپانی TrustPort است. Base این کمپانی در کشور جمهوری چک و در شهر Brno می باشد. این کمپانی از سال 1991 آغاز به کار کرد و محصولات خود را در سال 1993 گسترش داد. این آنتی ویروس به سبب شهرتی که در سال 2000 بدست آورد ، نام آن Ironware Security Suite شد که در یک همکاری با کمپانی Norman ، نام آن به Norman Security Suite تغییر یافت. با گذشت سال ها و افزوده شدن بخش های متنوع در این آنتی ویروس از جمله سیستم ضد Hack و کنترل کننده ورودی و خروجی های ایمیل و ... تبدیل به یک آنتی ویروس قدرتمند در عرصه جهانی شد.

محصولات شرکت تراست پورت - TrustPort 3 محصول وجود دارد

  • تاریخ بروزرسانی : 1393-04-09

    با آنتی ویروس تراست پورت شما یک سپر محافظتی اساسی در برابر نرم افزارهای مخرب و ویروس ها در کامپیوتر شخصی خود خواهید داشت، آنتی ویروس بصورت خودکار عمل بروز رسانی را انجام میدهد و همیشه برای متوقف کردن حتی آخرین ویروس ها، کرم ها، تروجان ها و نرم افزارهای منتشر شده آمده

  • تاریخ بروزرسانی : 1393-04-09

    تراست پورت اینترنت سکوریتی محافظت کاملی از کامپیوتر و داده های شما در برابر برنامه های مخرب و خطرات آنلاین انجام میدهد. برنامه ویروس ها و نرم افزار های جاسوسی را در هر نقطه از کامپیوتر شما تشخیص داده و از تلاش هکرها برای نفوذ به کامپیوتر شما جلوگیری مینماید. شما نه تنها این قابلیت را دارید که فایل های باز را بصورت مداوم مشاهده نمایید.

  • تاریخ بروزرسانی : 1393-04-09

    تراست پورت توتال پروتکشن، بالاترین سطح محافظت برای کامپیوتر شما در برابر برنامه های مخرب، خطرات آنلاین و سوء استفاده از داده های محرمانه را به ارمغان می آورد.این برنامه از کامپیوتر در برابر ویروس ها و برنامه های جاسوسی در تمامی نقاط محافظت میکند و تمامی ایمیل ها و وبسایت ها را برای شناسایی محتوی خطرناک و ناخواسته مورد بررسی قرار میدهد.