بخرید و 140 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

برچسب ضدضربه Galaxy Grand 2 G7106

( t-9396 )

برچسب ژله ای 4 لایه BUFF برای Galaxy Grand 2 G7106

افزودن به لیست دلخواه

برچسب ضد ضربه Galaxy Grand 2 G7106

برچسب ضد ضربه (برچسب ژله ای 4 لایه BUFF) اختراع بی نظیر قرن 21، با تکنولوژی منحصر به فرد که به گفته کارشناسان، انقلابی بزرگ در محصولات محافظ LCD می باشد.

شرکت BUFF بزرگترین وبهترین تولید کننده برچسب های  ضدضربه 4لایه در جهان میباشد.

برچسب ضد ضربه یک برچسب با قابلیت بی نظیر در مقابل ضربات سنگین و ناگهانی که ممکن است برای هر تلفن همراهی به صورت روز مره وجود داشته باشد، با چهار لایه محافظ مخصوص از LCD تلفن های همراه گرانبهای شما به صورت عالی محافظت نمایید.

 فناوری ضد ضربه BUFF از ال سی دی موبایل شما در مقابل ضربه های شدید محافظت می کند. توسط این برچسب دیگر نگران آسیب رسیدن به ال سی دی خود نباشید.

این در واقع اصلا یک تبلیغ نیست و عین واقعیت است. این برچسب ها بطور واقعی مقاوم به ضربه های شدید می باشد. تست هایی توسط ضربه با چکش، پیچ گوشتی، انبر دست و اشیاء نوک تیز بر روی این برچسب انجام شده و با موفقیت آزمایش ضربه اتمام رسیده و آسیبی به صفحه نمایش وارد نشده است.

تفاوت برچسب ضد ضربه( ژله ای 4 لایه) با محافظ گلس ( طلق شیشه ای):

  • محافظ گلس نصب آسانتری نسبت به برچسب ژله ای دارد.
  • محافظ گلس مانند برچسب ژله ای براحتی حباب نمی اندازد.
  • محافظ گلس بخاطر داشتن جنس شیشه ای خط و خش کمتری جذب میکند.
  • در هنگام کار با گلس لمس تاچ استفاده بهتری دارد،اما برچسب ژله ای بخاطر 4لایه بودنش امکان دارد کمی لمس گوشی را ضعیف کند.
  • تمیز کردن محافظ گلس آسانتر است ومعمولا این محافظ بخاطر خاصیت شیشه ای خود آثار لمس انگشت را کمتر در خود نگه می دارد.
  • ضخامت برچسب 4 لایه ژله ای حداکثر 1میلی متر است ، اما محافظ گلس بین 2 تا 4 میلی متر ضخامت دارد، این ضخامت بیشتر می تواند محافظ بهتری در مقابل ضربات تیز و محکمتر باشد.
  • تنها عیب گلس (خرابی بیشتر) : محافظ گلس بخاطر خاصیت شیشه ای خود و منسجم بودن مواد امکان دارد با ضربات بسیار سنگین مخصوصا ضربات اجسام نوک تیز ترک بخورد یا بشکند، اما محافظ خوبی برای صفحه نمایش شماست. در حالی که برچسب ژله ای 4لایه با ضربات تیز وبسیار سنگین آسیب نمی بیند، ام شاید باعث خرابی صفحه نمایش شود!!!

در ضمن برای راحتی همشهریان عزیز در صورت درخواست مشتری، گلس و برچسب های محافظ موبایل وتبلت  توسط مامور ارسال کالا  در محل نصب می شود.