بخرید و 56 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

بازی تنها در تاریکی برای pc

( g-2423 )

بازی تنها در تاریکی:کابوس آمریکایی Alan Wakes American Nightmare

افزودن به لیست دلخواه

سایر مشخصات محصول

تعداد دیسک DVD 1
سبک بازی ترسناک
درجه سنی 18 +
مهلت تست 24 ساعت پس از تحویل کالا

DVD 1
18 +
ترسناک
24 ساعت پس از تحویل کالا

بازی تنها در تاریکی:کابوس آمریکایی Alan Wakes American Nightmare

 

بازی فوق العاده زیبا و جذاب Alan Wakes American Nightmare که توسط استودیو بازیسازی Remedy ساخته شده و سپس کمپانی Microsoft Game Studios آن را برای PC در سال 2012 منتشر نموده است

اگر از بازی خور های حرفه ای باشید نام مکس پین برای شما غریبه نیست !! نخیر ا قصد نداریم این بازی را معرفی کنیم ولی اگر از این باز خوشتان آمده و طرفدار مکس پین بودید بدانید که بازی که هم اکنون برای شما آماده کرده ایم از محصولات تولید کنندگان مکس پین می باشد که در بین بازیهای سوم شخص و شوتر توانسته است جایگاه خوبی را کسب کند.

در این بازی آلن بازیگر این بازی است که قرار است به همراه شما یک هیجان بسیار زیاد را تجربه نماید.داستان هیجان جدید، انبوهی از دشمنان خزنده، قدرت شلیک جدی و زیبا مکان های آریزونا، همراه با یک حالت بازی جدید با چالش کشیدن مسائل مختلف هیجان وص ناپذیری را به شما میدهد.

در این بازی شما در یک حالت بازی داستانی قرار میگیرید که با داستان بازی جلو رفته و در هر داستان با اتفاقات مختلف مواجه می شوید که می توانید هیجان را در مرحله به مرحله آن مشاهده و لمس کنید.شما در این بازی برای زنده ماندن باید تلاش کنید ، دعوا کنید ، از تاریکی ها بگذرید ، از سختی ها گذر نمایید و موانع را از سر راه بردارید.اتفاقاتی کابوس وار در برابر شما قرار میگیرد که شما را در مهلکه های بسیار سخت قرار می دهد.

شما باید تمام تلاشتان را بکنید ولی سوال اینجاست آیا میتوانید تا طلوع آفتاب زنده بمانید؟