بخرید و 70 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

بازی Sleeping Dogs

( g-2184 )

Wei Shen که متولد هنگ کنک و بزرگ شده ی ایالات متحده است پس از سال ها به زادگاهش برگشته تا در پی انتقام باشد . او که افسر پلیس بوده به محض ورود به هنگ کنک داوطلب نفوذ در باند بزرگ Sun On Yee می شود

افزودن به لیست دلخواه

سایر مشخصات محصول

تعداد دیسک DVD 2
سبک بازی اکشن
درجه سنی 18 +
مهلت تست 24 ساعت پس از تحویل کالا

DVD 2
18 +
اکشن
24 ساعت پس از تحویل کالا

یک بازی در سبک GTA - به همراه بازی جایزه

توضیحات:

بازي Sleeping Dog كه از خاكستر True Crime : Hong Kong برخواست با حضور خود در سبك Open World كه مورد علاقه ي بسياري از بازي بازهاست به دنبال رقابتي نفس گير با عناوين مطرح اين سبك دارد . البته اين بازي از تعداد زيادي بازي ديگر به نوعي كپي شده است و با كنار هم قرار دادن عناصر محبوب آن ها در كنار يكديگر ، عنواني درخور توجه شده است .
بازيي كه در ابتدا قرار بود Activision آن را منتشر كند تا مرز سقوط رفت ، Square Enix آن را خريد و پس از مدتي با انتشار تصاوير و تريلرها و همچنين تغيير نام آن ، همه را غافلگير كرد . بازي توسط استوديوي United Front Games كه از اعضاي سابق استوديوهاي بزرگي همچون EA Black Box , Rockstar Vancouver , Radical Entertainment و Volition ساخته شده است .

داستان بازی
Wei Shen که متولد هنگ کنک و بزرگ شده ی ایالات متحده است پس از سال ها به زادگاهش برگشته تا در پی انتقام باشد . او که افسر پلیس بوده به محض ورود به هنگ کنک داوطلب نفوذ در باند بزرگ Sun On Yee می شود تا هم انتقامش را گرفته و هم آن را از درون نابود سازد . در این راه ابتدا از طریق یکی از دوستان قدیمی خود Jakie Mah که به عنوان یکی از اعضای این باند است وارد می شود و پس از انجام ماموریت های مختلف خود را به سطوح بالاتر می رساند . او با استفاده از راهنمايي هاي Thomas Pendrew كه افسر مافوقش هست مراحل بازي را پشت سر ميگذارد تا جايي كه به رئيس اين باند يعني Uncle Po نزديك و به يكي از افراد مورد اعتمادش تبديل مي شود .

 

حداقل سیستم مورد نیاز:

 

Processor: Core 2 Duo 2.0 GHz or Althon X2 2.4 GHz
Video Card: DirectX 10 or 11 compatible Nvidia or AMD ATI card, ATI Radeon 3870 or higher, Nvidia GeForce 8800 GT or higher with 512 MB
Memory: 2 GB RAM
OS: Windows Vista or Windows 7
HDD Space: 15 GB

 

 

 

سیستم پیشنهادی:

 

Processor: Quad-core Intel or AMD CPU
Video Card: DirectX 11 Nvidia or AMD ATI card, Nvidia GeForce GTX 560 or ATI Radeon 6950 with 1 GB
Memory: 4 GB RAM
OS: Windows 7 64-bit
HDD Space: 15 GB