بخرید و 49 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

بازی Rome Total War

( g-2080 )

موتور گرافیکی بازی  اين امكان رابه شما مي دهدتاجنگ رااز دید هرکدام از سربازان ببینید!

افزودن به لیست دلخواه

سایر مشخصات محصول

تعداد دیسک DVD 1
سبک بازی استراتژیک
درجه سنی 12 +
مهلت تست 24 ساعت پس از تحویل کالا
سال تولید 2004
ناشر لوح زرین نیکان

2004
لوح زرین نیکان
DVD 1
12 +
استراتژیک
24 ساعت پس از تحویل کالا

توضیحات:

سبک استراتژی یکی از قدیمی ترین سبک ها در میان ژانرهای مختلف بازیهای رایانه ای است که معمولا بندرت در آن نوآوری دیده می شود. معمولا این گونه بازیها بسیار پر هزینه و پر کار هستند و به همان نسبت هم بازی کردنشان وقت گیر است. البته بازیهای بسیار خوبی در این سبک عرضه شده اند که می توان از میان آن به شاهکار مایکروسافت یعنی rise of nation و همچنین age of mytiology اشاره كرد. این بازیها تقریبا نسخه های بهبود یافته بازیهای قدیمی تری هستند که موفقیت و محبوبیت آنها از پیش تعیین شده بود rome. total war هم تقریبا از همین دسته بازیها به شمار می آید.
پیش از این بازیهای shogun , medieval را نیز دیده بودیم که از سری total war هستند و بازیهای چندان برجسته ای در سبک استراتژی به شمار نمی آمدند. اما آخرین شماره از این سری که rome نام دارد. حسابش از بقیه جداست. بدون تردید rtw یکی از بهترین بازیهای سبک استراتژی تا به امروز است.

 

Rome: Total War


همان طور که از اسمش پیداست، بازی در زمان جنگهای روم اتفاق می افتد و شما می توانید رهبری یکی از سه گروههای سیاسی روم را به عهده بگیرید. این سه گروه در ابتدای بازی با یکدیگر متحد هستند. ولی همین طور که بازی پیش می رود. رقابت برای تصرف مجلس سنا و تسلط بر روم آغاز می شود در اینجاست که شما باید لیاقت خود را در رهبری حزب نشان دهید. بازی در کل از 15 مرحله تشکیل شده است. که چندان هم طولانی نیست. در هر مرحله ماموریت ها در قالب دستورات سنا به شما ابلاغ خواهد شد. شاید بتوانید rtw را در 3 یا 4 روز تمام کنید. ولی بعد از آن تازه بازی شروع می شود!
میدان جنگ در این شماره تغییر زیادی پیدا کرده است. از همه مهمتر موتور گرافیکی بازی این امکان را به شما می دهد تا جنگ را از دیدهر کدام از سربازان ببینید! دیدن این همه جزییات در جنگ از نزدیک بسیار حیرت آور است و نشان از پر زحمت بودن پروژه trw دارد به این دقت گرافیکی افکت های صوتی را هم اضافه کنید که از نقاط قوت بازی به شمار می روند کافی است یک بازی استراتژی دیگر را اجرا کنید و تفاوت کیفیت صدا و تاثیر واضح آن را بر زیبایی بازی ببینید.
کنترل بازی نسبت به شماره گذشته کمی تغییر کرده است. اگر شما هم مثل من در medieval به مشکل مسخره ای مانند انتخاب ناخواسته یک سرباز هنگام دادن فرمان حرکت به سرباز دیگر برخورده اید. با خوشحالی باید بگویم این مشکلات تقریبا برطرف شده اند. بازی با این که نسبتا پیچیده است. دلی ماموریت های آموزشی بسیار خوبی دار که در عرضه چند دقیقه تمام تکنیک ها و مهارت های لازم برای بازی کردن rtw را به شما آموزش دهید.

 

Rome: Total War


اگر جزو کسانی هستید که تجربه بازی کردن هیچکدام از بازیهای سری total war را نداشته اند. بد نیست بدانید که این بازیها کمی با بازیهای استراتژی معمولی تفاوت دارند. مثلا در rtw در حین حرکت از یک استان به استان دیگر در محدوده خودتان، ممکن است از سوی دشمن حمله قرار بگیرید و برای جلوگیری از این اتفاق، باید تعداد مناسبی سرباز در این راهها مستقر کنید تا از ورود دشمن به ایالت های شما جلوگیری کنند. کنترل یک ایالت وقتی در دست شماست که شهر اصلی آن را تصرف کرده باشید. هنگام تصرف شهرهای دشمن، حواستان باشد که به خود شهر زیاد صدمه نزنید، چون بعد از تصرف آن مجبور می شوید دوباره همه جا را بازسازی کنید!
از نکات دیگر که بد نیست هنگام مبارزه ها به یاد داشته باشید، آشنایی با نقاط ضعف و قوت واحدهای مختلف است. بعضی وقتها می توانید با سربازهای بظاهر ضعیف خود بعضی از لشکرهای دشمن را براحتی از بین ببرید. یکی از بهترین راههای فهمیدن این موضوع، دقت به نحوه حمله دشمن است. معمولا رایانه با هوش مصنوعی خوبی که دارد می تواند تشخیص بدهد از چه واحدهایی برای مقابله با حمله شما استفاده کند.
مانند دیگر بازیهای سبک استراتژی، در میان افراد شما جاسوس دیپلمات و سربازان تکاور هم پیدا می شود که از ویژگی های خوب هر کدام (که خودتان بهتر از من می دانید!) به موقع باید استفاده کنید.
با وجود این موتور گرافیکی قدرتمند با نقشه ها و جزییات کافی. rtw بازی ای است که حتی کسانی که از سبک استراتژی خوششان نمی آید باید، یک بار آن را امتحان کنند! برای بازی کردن rtw بهتر است کارت گرافیکی 64 مگابایتی و پردازنده 8/1 گیگا هرتزی داشته باشید.
موتور گرافیکی بازی rome اين امكان را به شما مي دهد تا جنگ را از دید هر کدام از سربازان ببینید!