بخرید و 109 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

بازی مهاجران:ظهور یک امپراطوری

( g-2305 )

بازی مهاجران : ظهور یک امپراطوری (The Settlers : Rise of an Empire) ششمین نسخه از سری بازیهای ستلرز می باشد. این سری از بازیها که آغاز تولید آنها به سال های ابتدایی قرن بیست و یکم بازمی گردد، یک سری از بازیهای جریان ساز سبک استراتژیک و 4X محسوب می شوند. توسعه (expand) ، اکتشاف (explore) ، استخراج (exploit) و براندازی (exterminate) چهار رکن بازیهای استراتژیک 4X را تشکیل می دهند. بازیکن با

افزودن به لیست دلخواه

سایر مشخصات محصول

تعداد دیسک DVD 1
سبک بازی استراتژیک
درجه سنی 15 +
مهلت تست 24 ساعت پس از تحویل کالا
ناشر دارینوس

دارینوس
DVD 1
15 +
استراتژیک
24 ساعت پس از تحویل کالا

نسخه دوبله فارسی

به همراه کتابچه راهنمای فارسی+ و کارت وی آی پی

توضیحات:

بازی مهاجران : ظهور یک امپراطوری (The Settlers : Rise of an Empire) ششمین نسخه از سری بازیهای ستلرز می باشد. این سری از بازیها که آغاز تولید آنها به سال های ابتدایی قرن بیست و یکم بازمی گردد، یک سری از بازیهای جریان ساز سبک استراتژیک و 4X محسوب می شوند. توسعه (expand) ، اکتشاف (explore) ، استخراج (exploit) و براندازی (exterminate) چهار رکن بازیهای استراتژیک 4X را تشکیل می دهند. بازیکن با مدیریت نیروی انسانی مهاجران بازی را در جهت چهار مسیر اصلی فوق پیش می برد.در ضمن مهاجران دارای نیازهایی طبیعی هستند که باید توسط بازیکن مورد توجه قرار گیرند. عدم توجه به نیازهای مهاجران نارضایتی آنها را در پیش دارد و کار را برای بازیکن بسیار سخت خواهد کرد. اگرچه این نسخه از بازی «مهاجران» بر مبنای ساختارهای بازیهای استراتژیک بنا شده است اما دقت در رعایت پاره ای از نکات است که در عین حال که بازی را سرآمد سبک خود قرار میدهد، جذابیت و میزان سرگرم کنندگی آن را نیز دوچندان می کند. توقف رویش گیاهان و تولید گندم در مزارع و همچنین توقف صید ماهی با آغاز فصل زمستان از اینگونه نکات می باشند.


آنچه که در طی سالیان گذشته سبک استراتژیک را زنده نگاه داشته است و بازیهای این سبک به عنوان ستونی برای کنسول پی سی در پیشرفت و توسعه بازی های پی سی نقش داشته اند، جذابیت اسرار آمیز بازیهای این سبک می باشد. جریان زندگی و زنده بودن را راز موفقیت و ماندگاری بازیهای استراتژیک دانسته اند. بازیکن در دنیای بازیهایی از جنس ستلرز ، سازندگی و توسعه را لمس می کند. و ارضای این میل فطری است که ساعت ها ما را در مقابل پیکسل های رنگارنگ دنیای بازیهای استراتژیک محسور می کند. نسخه ششم بازی ستلرز دنیای رنگ و گرافیک است. طراحی بی نظیر ساختمانها و انعطاف پذیری بازی در پیاده سازی نقشه های بازیکن در توسعه دهکده ها و شهرسازی از عواملی است که حتی بینندگان را نیز جذب دنیای پرتحرک ستلرز می کند. و این در حالی است که بازیکن با محیط هایی که خود از ابتدا و با ساخت یک بنا به توسعه آنها پرداخته زندگی می کند. آب و هوا و گذر فصل ها و تنوع ساختمانها، واحدها، مشاغل و سایر جانداران دنیای ستلرز را سرشار از روح زندگی می کند.